130 Milyon Ripple Transferi Gerçekleştirildi

Son 3 yılın en düşük fiyat seviyesine gerileyen Ripple için bugün 130 milyon adet Ripple transferi, fiyatının yükselmesine neden oldu.
1
718
ripple-coin

Son 3 yılın en düşük seviyesine gerileyen en büyük 3. kripto para birimi olan Ripple, bugün tarihi bir işlem dizisine tanıklık etti. Ripple transferlerini inceleyen XRPL Monitor tarafından açıklanan verilere göre 24 Mart 2020 tarihi itibari ile bireysel kullanıcının aksine Ripple tarafından 130 Milyonu aşan XRP transferinin gerçekleştirildiğini duyurdu. Ripple hesabından çıkan bu kripto paralar anonim hesaplara dağıtıldı.

Ripple Yükselecek Mi?

Ripple ana merkezi daha öncesinde de borsaya yüklü miktarda XRP transferi sokmuştu. Dünkü düşüş ve ardından açıklanan FED kararları ile kripto paralarda beklentilerin değişmesi ile 130 milyon XRP transferinin Ripple fiyatında ne gibi bir etkisi olacağı analizler tarafından gün boyu sıkça konuşulan konular arasında yer aldı. Şimdiye kadar yapılan yüklü miktarlardaki transferlerde hep düşüş yaşamış olsa da bu sefer BTC ve ETH fiyatlarının sürekli yükseliş grafiğinde olması, FED kararlarının gelmesi gibi nedenlerden dolayı Ripple fiyatlarının da yükseliş göstereceği beklentiler arasında. Yazının yazıldığı an itibariyle Ripple %1,94 yükseliş ile birim başına 1,05 TL’den işlem görüyor.

Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle