Dolar Bugün Ne Oldu? 28 Temmuz Dolar ve Euro Fiyatı

28 Temmuz itibari ile piyasalar kapandı. Dolar ve euro fiyatının ne olduğu, kaç TL olduğu birçok kişi tarafından sıklıkla takip ediliyor. Güncel veriler için haberimizi takip edebilirsiniz.
0
116
dolar-2

Ülkemizde ekonominin seyri, koronavirüsün ekonomiye etkisi derken yatırımların son dönemde artış yaşadığı döviz kurları yatırımcı olsun veya olmasın her kesimden insanın günlük olarak takip ettiği verilerin başında geliyor. Kimisi yatırım yapılmalı mı? Kimisi yatırımının takibini gerçekleştirmek amacıyla başta Amerikan Doları ve Euro olmak üzere birçok para biriminin fiyatını takip ediyor. Bu başlık otomatik olarak her gün sitemizde açılmakta olup dolar kaç tl oldu? Sorusuna cevap vermek amacıyla güncel bilgiyi göstermektedir.

28 Temmuz 2020 Dolar Kuru

Piyasalarda son dönemlerde fiyatı sabitlenen dolar kuru 28 Temmuz 2020 gününde piyasayı 6,95 Türk lirasından kapattı. Sabah piyasaların açılışı ile kapanış arasındaki yüzdelik oynama farkı ise %1.29 oldu.

28 Temmuz 2020 Euro Kuru

Avrupa Birliği üyesi ülkelerin resmi para birimi olan Euro ülkemizde en çok tercih edilen ve yatırımı en fazla olan ikinci döviz kuru olarak biliniyor. 28 Temmuz itibari ile piyasanın kapanışıyla Euro’nun TL karşısındaki fiyatı 8,15 Türk lirası oldu. Sabah piyasaların açılışı ile kapanışı arasındaki yüzdelik oynama farkı ise %0,99 oldu.

Canlı Döviz Kurları

Sitemiz Ekonomipost, döviz kurlarını güncel olarak en doğru fiyattan anlık olarak yayınlamaktadır. Sayfamızda ulaşabileceğiniz döviz kurları sayfasında başta dolar ve Euro olmak üzere 19 farklı para biriminin TL değeri cinsinden alış ve satış fiyatlarını takip edebilirsiniz. Sayfaya ulaşmak için döviz kurları yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Avatar

Yorum Yap