3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veren Bankalar

Kurban bayramı yaklaşırken bankalar ertelemeli ve uygun faiz oranlı çeşitli kredi kampanyalarını müşterileri için yayınlamaya başladı. İşte krediler ve detaylar
0
139
kurban-bayrami-kredisi

Kurban Bayramının gelmesine 15 gün kala bankalarda bayram kredisi heyecanı yaklaşıyor. Kurban Bayramında masrafların Ramazan Bayramına göre daha yüksek olması, acil nakit ihtiyacını doğurması sebebiyle bankalar müşterileri için hazırladıkları kredi kampanyalarını teker teker açıklamaya başladı. Bu yazımızda bayram için çekilebilecek olan kredilerde en uygun faiz olanları ve avantajları seçenekleri ile bankaları ele alacağız.

3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Veren Bankalar

Dünya genelinde yaşanan korona virüs salgını ülkemizi de oldukça fazla etkiledi ve halen etkilemeye devam ediyor. Özellikle iş ve ekonomi dünyasına yaptığı etki ile birçok kişinin nakdi sıkıntılara düşmesi sebebiyle mart ayından beri çeşitli ödeme ve borçlarda erteleme kampanyaları sunuluyor. Bu yazımızda ele alacağımız bankalarda bayramda verilecek olan kredilerde 3 ay ertelemeli bayram kredisi şeklinde kampanyalarını hazırladı. Listemize baktığımızda;

 • Garanti BBVA,
 • QNB Finans Bank,
 • Finans Bank,
 • ING Bank,
 • Türk Ekonomi Bankası (TEB),
 • Şekerbank,
 • Vakıf Bank,
 • Ziraat Bankası,
 • Halk Bank

Müşterilerine bayrama özel kredi kampanyası hazırlayan bankalar olarak ön plana çıkıyor. Bu bankaların verdikleri bayram kredisi için faiz oranları, vade oranları ve kredi miktarı detaylarına bakacak olursak;

Garanti BBVA Kurban Bayramı Kredisi

100.000 TL’ye kadar kredi seçeneği sunan Garanti BBVA verilen kredide 60 aya kadar vade seçeneği uygularken faiz oranları ise %0,99’dan başlıyor. Bu kredi ile ilgili daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için 444 0 335 numarasını arayabilir ya da internet veya mobil bankacılık hizmeti üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finans Bank Kurban Bayramı Kredisi

İhtiyaç kredisi kapsamında verilen ertelemeli bayram kredisi için QNB Finans Bank’ı tercih edebilirsiniz. Faiz oranları %0,84’ten başlarken vade ve çekilecek kredi miktarı müşterinin banka profiline göre değişkenlik göstermektedir. İnternet bankacılığı, şube bankacılığı veya 0850 222 0 900 numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bank Kurban Bayramı Kredisi

Bankanın müşterisi olan veya olmayan herkesin 60 aya kadar vadeli olabilecek şekilde %0,79 faiz oranlarından başlayarak kredi kampanyalarına başvurması mümkün. İnternet bankacılığı veya şube bankacılığı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Diğer Bankaların Kredi Detayları

Birçok bankanın kredi vade sayısı, kredi miktarı ve faiz oranları yakın olduğu için özet bilgi vermek gerekirse;

 • TEB, 36 aya kadar vadeli ve %0,79 oranından başlayan faizlerle,
 • Şekerbank, %0,75’ten başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar vadeli,
 • Kamu bankalarında 60 aya kadar vadeli olacak ve 3 ay ertelemeli bir şekilde kredi çekebilirsin.

Kredilere başvuru için öncelik internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığıdır. Diğer durumlarda şubelerden de başvurular kabul edilmektedir.

Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle