Enpara Sanal Kart Çıktı- Nasıl Oluşturulur?

Enpara'nın sanal kredi kartı özelliği uzun zamandır bekleniyordu. Beklenen özellik 30 Nisan 2020 tarihinde aktif edildi.
0
537
enpara-sanal-kart

Şubesiz bankacılık denildiği zaman akla gelen isimlerin en başında yer alan Enpara, uzun zamandır müşterilerinden yönelik aldığı geri bildirim olan sanal kart özelliğini aktif etti. Geçtiğimiz aylarda sade bir görsel ile duyurusunu yaptıklarını ama ne zaman çıkacağına dair kesin tarih vermeyen Enpara, bugün mobil uygulama kullanıcılarına gönderdiği bildirim ile sanal kart oluşturabileceklerini duyurdu.

Sanal Kart Nedir?

Sanal Kart Nedir?
Bankaların müşterilerine sağlamış olduğu kredi kartlarında oluşan güvenlik problemini aşmak ve sadece alışverişlerde istenilen kadar limit kullanılabilmesi için oluşturulan fiziki olmayan kartlara sanal kart adı verilmektedir. Sol tarafta yer alan linkteki yazıya giderek daha detaylı olarak bilgi alabilir ve sanal kart ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Enpara Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Enpara müşterilerinin alışverişlerinde kullanmak istediği sanal kart için nasıl oluşturulacağı konusunda en temiz bilgiyi vermek gerekirse sırasıyla adımları uygulayınız.

  • Cep telefonunuzdan enpara mobil bankacılık uygulamasını açın.
  • Hesap bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan menüden;
  • Ayarlar  -> Kredi Kartı -> Sanal Kredi Kartı adımını takip edin.
  • Gelen son pencerede sanal kartınızı oluşturabilirsiniz.

 

Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle