Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredi Kampanyası! Emekliye 100.000 TL’ye Kadar Kredi

Kamu bankalarından biri olan Halk Bankası, yeni kredi kampanyası olan Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ile ilgili bilgi sayfasını yayınladı.
0
127
emekli-mutlu-ihtiyac-kredisi

Kamu bankalarından biri olan Halk Bankası, yeni kredi kampanyası olan Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ile ilgili bilgi sayfasını yayınladı. Yayınlanan sayfada emeklilerin maaşını Halk Bankasından alması veya maaşlarını kredi başvurusu için geri kalan dönemde Halk Bankasından almayı taahhüt edenler için düşük faiz oranı, yüksek vade seçenekleri ve kolay geri ödeme seçenekleri ile 100.000 TL’ye kadar kredi vereceğini duyurdu.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Ne Kadar?

Bankanın istediği koşulları yerine getiren emekliler Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında en fazla 60 aya kadar vadeli olacak şekilde 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilecekler. Kredi için faiz oranları ise vade ve çekilen miktara göre değişkenlik göstermekte olup %0,97 oranından başlayacak. Krediden yararlanan emekliler

  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Aylık eşit taksitli,
  • Serbest ödemeli

Olacak şekilde farklı ödeme yöntemleri ile ödeyebilecek.

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Krediden yararlanmak isteyen emeklilerin bankadan maaş alması veya bankaya geçiş taahhüt şartını yerine getirdikten sonra Halk Bankası şubelerinden ya da SMS bankacılığı ile kredi başvurularını gerçekleştirebilirler.

SMS Bankacılığı ile başvuracak olan kişilerin; aralarında birer boşluk olacak şekilde “EMEKLI, T.C. Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” şeklinde mesajlarını 3452 numarasına SMS olarak yollamaları gerekmektedir. Örnek mesaj metni için; “EMEKLI, 12345678910, 3000, 15000” şeklinde bir mesaj oluşturmaları gerekiyor. Oluşturulan mesajda

  • 12345678910 = T.C. Kimlik Numarası,
  • 3000 = Gelir Bilgisi
  • 15000 = Çekilecek kredi talep tutarı
Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle