İnternet Üzerinden Hızlıca Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalara kredi başvurusunda bulunurken sizden birçok bilgi ve belge istenir daha sonra ise başvurunuzun sonuçlanmasını beklemeniz istenir. Kimi bankalar ise çok kısa sürede hızlıca kredi vermektedir.
0
59
hizli-kredi-veren-bankalar

İnternetten Hızlı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

İnternetten ya da bankadan kredi almak için yaptığınız başvurular olumsuz sonuçlandığında kredi notunuz düşer. Kendinize uygun krediyi bularak faiz oranına bakmalısınız. Anında kredi almak için acelesi davranırsanız daha sonrasında bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Bazı bankalara kredi başvurusunda bulunurken sizden birçok bilgi ve belge istenir daha sonra ise başvurunuzun sonuçlanmasını beklemeniz istenir. Belli bir günden sonra kredi başvurunuz olumsuz bile sonuçlanabilir. Bazı bankalar sizden birkaç bilginin dışında sizden herhangi bir belge ya da kefil istemeden anında kredinizi verebilir.

Hızlı Kredi Veren Bankaların Bazıları Şunlardır:

–             TEB

–             Garanti Bankası

–             T.C İş bankası

–             QNB Finansbank

–             ING Bank

–             Akbank

–             Odea bank

–             Bank Pozitif

–             Yapı Kredi Bankası

–             HSBC

–             Halkbank

–             Burgan Bank

İnternet Üzerinden Nasıl Kredi Başvurusu Yapılır?

İnternet üzerinden kredi başvuruları birçok bankadan yapabileceğimiz için başvuru yapmadan önce bütçenize en uygun hangisi olabilir ve faiz oranları hangisinde düşük onu araştırdıktan sonra seçtiğiniz bankadan kredi başvurusunda bulunun.

Kredi başvurusunda bulunmadan kaç taksitle ne kadar vadede ödeyeceğinize karar verin.  Karar verdikten sonra bankaların kendi resmî sitesinden kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bazı bankalar sizden birkaç bilginin olduğu belge istediği gibi bazı bankalar hiçbir belge istemeden başvurunuzu kabul edebilir.

Hafta Sonları Online Olarak Kredi Kullanılıyor Mu?

İnternet bankacılığı kullanıyorsanız gün, tatil ve ay hiç fark etmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Hangi bankaya ait kredi kartı kullanıyorsanız o bankanın ATM’sine giderek nakit para çekebilirsiniz. Sadece bir bankadan başka bir bankaya hafta sonu EFT yapmak isterseniz ilk iş gününü beklemek zorundasınız.

Her bankadan kredi alabilme notunuz farklıdır. Kimi bankalar kredi verme notunun 1-699 arası olmasını isterken kimi bankalar 700-1099 arası kredi notunun olunmasını şart koyabilir. Bu durumlarda kredi yapacağınız bankanın kredi notu aralığına baktıktan sonra kendi kredi notunuza uygun olan bankadan ya bankalarda kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilere kredi çıkması çok az bir ihtimaldir.

Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle