Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

0
595
kredi-notu-dusuk-olana-kredi-veren-bankalar

Bankalar oluşturdukları kredi notu havuzu ile başvuru yapan müşterilerden hangisi ile çalışıp çalışmayacağına karar verebilmektedir. Genellikle bankalar kredi notu düşük olan kişilerin başvurularına olumsuz yanıt vererek çalışmayı reddetmektedir. Bu tür durumlar karşısında çaresiz kalan binlerce insan kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar konusunda araştırma yapmaktadır. Siz de bu tür bir araştırma içerisindeyseniz kredi çekebileceğiniz bankalar ile finans kuruluşlarını size söyleyeceğiz.

Kredi Notu Nedir?

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi notunuz sebebiyle bankalara yaptığınız başvurular reddediliyorsa eğer başvuru yaptığınızda olumlu yanıt alabileceğiniz az sayıda finans kuruluşu bulunmaktadır. ING Bank, CEPTETEB, N Kolay Kredi gibi finans kuruluşları sizin ödeme alışkanlıklarınızı ve gelirinizi analiz ederek sizin ödeme yapıp yapamayacağınız konusunda olumlu ya da olumsuz bir fikre sahip olup sizin ödeme gerçekleştirebileceğiniz seviyelerde kredi başvurularınızı onaylamaktadır. Bu nedenle kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında yer alan bu üç kuruluş herhangi bir evrak ya da kefil istemeden kredi ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

ING Bank Düşük Kredi Notlu Kredisi

İnternet veya şube bankacılığı yolu ile kredi başvurusu alan bankalardan olan ING Bank, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. İhtiyaç kredisi kapsamında %0,99 faiz oranı ile kredi başvurularını incelemektedir.

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

CepteTEB Düşük Notlu Kredi Kampanyası

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalardan biri de TEB bankasının dijital bankacılık şubesi olan CEPTETEB uygulamasıdır. Dijital bankacılık kapsamında başvurularınız ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilmektedir.

Enpara Düşük Notlu Kredi Kampanyası

QNB Finansbank bünyesi altında hizmet veren şubesiz dijital bankacılık olan Enpara, kredi notu düşük olanlara yönelik ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Bunun için Enpara müşterisi olmanız ve cep telefonunuza indirdiğiniz aplikasyon üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

N Kolay Kredi Kampanyası

Aktif Bank bünyesinde hizmet veren dijital bankacılık hizmeti olan N Kolay, kredi notu düşük olanlara belgesiz kefilsiz kredi veren sayılı banka arasında yer almaktadır. Faiz oranları diğer bankalardan biraz daha yüksek olsa da kredi alabilmek daha kolay olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle