Ripple için Yükseliş Sinyali

Alt kripto para birimlerinde en başarılı birimlerden biri olan Ripple (XRP) geçtiğimiz haftalarda Bitcoin'in yükselişi ile hareket çizgisini kırarak %21 değerlendi.
0
124
ripple

Kripto para birimleri arasında belki de en çok umut bağlanan ama bir türlü gerekli yükselişi gösteremeyen son 3 aylık periyotta yatırımcısını üzen Ripple (XRP) geçtiğimiz hafta itibari ile başlayan Bitcoin ve alt kripto para birimlerindeki yükselişten en iyi payı alan para birimlerinden biri oldu.

Rallinin Etkisi

25 Temmuz itibariyle yükselişin ilk işareti 200 günlük ortalama çizginin kırılması ile başladı. O tarihten günümüze kadar geçen 4 günlük süreçte sürekli olarak ivmeli artış gösteren XRP %21 artış göstererek en iyi yükselişi gösteren alt kripto para birimlerinden biri oldu.

Boğa Piyasası Başlayabilir

200 günlük hareketli ortalamasına bakıldığı zaman 30 Nisan, 2 Haziran ve 9 Temmuz tarihlerinde XRP grafiklerinde kırılma girişimleri gözlemlendi. Analistlere göre bu durum önemli bir direnç oluşturması açısından oldukça önemli. 3 teknik sinyalin oluştuğuna dikkat çeken analistler, bu çizginin üzerinde bir kırılma meydana gelmesi halinde boğa piyasasına girilebileceğinin altını çizdiler.

GÜNCEL RİPPLE FİYAT TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle