Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme

0
585
ziraat-bankasi-telefon-guncelleme

Günümüzde bankacılık sistemi, teknolojinin gelişmesi ile cep telefonlarından kullanılabilir hale gelmiştir. Cep telefonlarına indirilen aplikasyonlar sayesinde dijital bankacılık işlemlerinizi banka şubesine gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Mobil bankacılık hizmeti sunan bankalardan biri ise Ziraat Bankasıdır. Ziraat Bankası müşterilerinin cep telefonu numaralarına kayıtlı olarak mobil bankacılık uygulamasına giriş izni vermektedir. Lakin çeşitli sebeplerden dolayı telefon numaralarımız değişebilmektedir. Numaralarımız değiştikten sonra mobil bankacılık uygulamasını kullanabilmek için banka üzerinde kayıtlı olan eski numaramızı yeni numaramız ile güncellemek zorundayız.

Ziraat Bankası Müşteri Telefon Numarası Nasıl Güncellenir?

Ziraat Bankası, müşterilerinin numaralarını güncelleyebilmesi için birden fazla seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler; şubeye giderek telefon numarasını güncelleme, müşteri hizmetlerini arayarak telefon numarasını güncelleme, internet bankacılığını kullanarak telefon numarasını güncelleme olarak bilinmektedir. Lakin güvenlik açısından genellikle şubeye davet edilerek müşterinin telefon numarası güncellenmesi istenmektedir. Eğer banka şubesine gitmek istemiyor veya gitmek için yeterli imkanlara sahip değilseniz Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleri numarasını arayarak numaranızı istenilen bilgileri vermeniz karşılığında güncelleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 aranarak ulaşılabilir durumdadır. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren müşteri destek birimleri telefon numarası güncelleme işlemleri de yapmaktadır.

Avatar

Yorum Yap

Daha Fazla Haber Görüntüle